Agenda

Juli,
2021
30 Juli 2021
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 29 30 1 Thursday, 1 July 2021 2 Friday, 2 July 2021 3 Saturday, 3 July 2021 4 Sunday, 4 July 2021
5 Monday, 5 July 2021 6 Tuesday, 6 July 2021 7 Wednesday, 7 July 2021 8 Thursday, 8 July 2021 9 Friday, 9 July 2021 10 Saturday, 10 July 2021 11 Sunday, 11 July 2021
12 Monday, 12 July 2021 13 Tuesday, 13 July 2021 14 Wednesday, 14 July 2021 15 Thursday, 15 July 2021 16 Friday, 16 July 2021 17 Saturday, 17 July 2021 18 Sunday, 18 July 2021
19 Monday, 19 July 2021 20 Tuesday, 20 July 2021 21 Wednesday, 21 July 2021 22 Thursday, 22 July 2021 23 Friday, 23 July 2021 24 Saturday, 24 July 2021 25 Sunday, 25 July 2021
26 Monday, 26 July 2021 27 Tuesday, 27 July 2021 28 Wednesday, 28 July 2021 29 Thursday, 29 July 2021 30 Friday, 30 July 2021 31 Saturday, 31 July 2021 1

algemene informatie

Uitvaartinformatie

Diaconessenpark 39
8917 GB Leeuwarden
Nederland
058-2139707
info@uitvaartinformatie.nl 

adverteren

Op het aanmeldformulier kunt u de gewenste gegevens voor een bedrijfsvermelding invullen.
Een bedrijfsvermelding in de Uitvaartadressengids.nl is ook te vinden op onze 4 thema websites.

 

Vrijblijvende offertes voor adverteren middels banners, advertorials etc. op de websites van Uitvaart Internet Diensten kunt u aanvragen via ons contactformulier

nieuwsbrief

Gratis aanmelding weeknieuwsbrief
De nieuwsbrief verschijnt wekelijks met de laatste nieuwsberichten, agenda's etc.

 

 

Klik hier voor een voorbeeld weeknieuwsbrief.

aanmelden nieuwsbrief